Bir haftada yüzde 40 artan Vechain (VET) duyurdu: VeWorld cüzdanı hazır

Vechain Vakfı, 2023 yılındaki önemli geliştirmelerinden birini daha duyurdu. Vakıf merkeziyetsiz cüzdan olarak tanımladığı VeWorld’u resmen açıkladı. Şu an için cüzdanın sadece Google eklentisi yayında ancak bu senenin 3. çeyreği itibariyle, hem mobil hem de masaüstü versiyonları kullanıma açılacak. VeWorld’un ayrıca donanım cüzdan Ledger ile entegrasyonu da sağlanacak.

VeWorld ile kullanıcılar, kripto para gönderme ve almanın yanı sıra kripto portföy yönetimi, güvenli merkeziyetsiz uygulamaların entegrasyonu ve diğer cüzdanların buraya taşınması gibi işlemleri de yapabilecekler. İleriki dönemlerde de, çapraz zincir köprüleri, karbon emisyon seviyelerinin görülebilmesi gibi özellikler de cüzdana eklenecek.

Vechain’in şu anda halihazırda kullanılabilen ve VET stake edilebilen bir merkezi cüzdanı da bulunuyor. Kullanıcılar, ellerindeki VET oranına göre, blok zincirin bir başka token’ı olan VTHO kazanıyorlar.

Son günlerde yükseliş halinde olan ve bir haftada %40’tan fazla artan VET, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0.031 dolardan işlem görüyor.

Yorum Bırak