BONE, Shibarium beta yaklaşırken çift haneli arttı

Shiba Inu (SHIB) ekosistemini kuran ekip tarafından uzun zamandır beklenen Katman 2 blok zinciri Shibarium’un halka açık beta lansmanı yaklaşıyor. İlerleyen zamanlarda ağdaki faydası sebebiyle Bone ShibaSwap (BONE) ’ının değeri de hızla yükselmeye başladı.

Shibarium ekibi, 7 Mart’ta Twitter sayfasından paylaştığı gönderisinde, halka açık betanın bu hafta veya “önümüzdeki birkaç gün içinde” başlatılacağını bildirdi. Shiba Inu ekosisteminde yer alan bir token olan Bone ShibaSwap (BONE) da duyuruya paralel olarak önceki 24 saat içinde yüzde 20’den fazla yükseliş göstererek piyasa değerine göre ilk 100 kripto para arasına girdi.

Shibarium ağ ekibi daha önce, BONE’un Shibaswap merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu ve borsasının yönetişim token’ı olarak kullanılacağını belirtmişti. Buna göre, topluluk üyelerine gelecek tekliflerde BONE miktarına bağlı olarak oylama imkânı sunulacak. Shibarium’un ayrıca SHIB ve Doge Killer (LEASH) kullanımını da içereceği bildirildi.

Bone ShibaSwap 24 saatte yüzde 23’e yakın arttı

Bone ShibaSwap, bu haberin yazıldığı saat olan 22.00 itibarıyla 1,74 dolardan işlem görüyor. Bu da son 24 saat içinde yüzde 23’e yakın bir kazancı gösterirken önceki hafta boyunca yüzde 7,06’lık bir artış anlamına geliyor.

BONE’un, diğer kripto para birimlerinin çoğunun düştüğü bir zamanda kasvetli bir piyasa tutumu karşısında ivmesini koruyup koruyamayacağı, öncelikle ekosistem etrafındaki önemli gelişmelere ve daha fazla genişlemesine bağlı olacak.

Yorum Bırak