Ethereum için “10 bin dolar” diyen Pal, rakiplere de dikkat çekti

Goldman Sachs’ta eski bir yönetici olan Raoul Pal, yakın zaman önce verdiği bir röportajda, ’in ileriye dönük en iyi riske göre ayarlanmış getirileri sunabileceğini söylerken diğer birçok rakip altcoin projesinin hala daha yüksek kazançlar sağlayabileceğini belirtti.

“Ether internetin parası”

ETH’nin internetin parası olduğunu ve bunu kaybedeceğini düşünmediğini öne süren Pal, diğer bazı projelere de dikkat çekti.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, “Ufukta Sui blok zinciri gibi şeyler görünüyor. Aptos henüz tam olarak kullanılmadı. Ağ etkilerini görmemiz gerekiyor. Solana, bence burayı tüketici dostu bir yer haline getirerek en geniş şekilde benimsenmesini hedefliyorlar. Bu çok güçlü. Meta gibi kişilerle yaptıkları iş birliklerine ek olarak bunu başarabilirlerse Instagram ilgi çekici olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Pal, tahminleri sevmese de “10 bin dolar” dedi

Polygon’un, harika bir grup olduğunu çok fazla insanı işe aldığını söyleyen Pal, “Çok şey oluyor; Sui henüz piyasaya çıkmadı bile, ancak şimdiden daha hızlılar, inanılmaz bir kadroya sahipler vb. Bununla birlikte, ETH en az risk teşkil ettiği için en kolay olan seçenek.” diye konuştu.

Makro piyasa uzmanı, fiyat tahminlerinden hoşlanmasa da ETH için yaklaşık 10 bin dolarlık kabaca bir fiyat hedefi olduğunu söyledi.

Yorum Bırak