Gözden kaçan altcoin yeniden markalaşırken yüzde 250’den fazla yükseldi

Blok zinciri hediyeleşmesine odaklanan ve az bilinen altcoin, kripto para borsalarının ’larının yeniden markalaşmasına destek verdiklerini açıklamalarının ardından bu hafta yüzde 268 değer kazandı.

Binance’in GTO’dan GFT’ye token takası yükseliş getirdi

GFT’nin bu haftaki yükselişi fazlasıyla dikkat çekti. Hacim bakımından en büyük kripto para borsası Binance’in Gifto’nun token takasını destekleyeceğini açıklamasıyla fiyatta büyük yükseliş gerçekleşti.

“Binance’in GTO’nun GTF’ye takasını destekleyerek GFT’yi yeniden listelediğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!” şeklinde açıklama yapan Binance, dün Gifto’dan (GTO) Gifto’ya (GFT) token takasınının tamamlandığını bildirdi.

Web3 projesi ocak ayında, BNB Chain üzerine inşa edilen yeni GTF token’ı için eski token’ı GTO’yu takas edeceğini duyurmuştu.

Bu arada Binance, token takası için desteğini genişleten tek borsa değildi. OKX, Bitget ve Gate.io da bu hafta geçiş için destek verip geçişi tamamladıklarını duyurdu.

Çarşamba günü işlem hacminde rekor kırıldı

Gifto’nun açıklamasında, “GFT token’ı, hediye vermek için oldukça düşük ücretler ve optimize edilmiş verimlilik sunan BNB Chain’e geçip mevcut blok zinciri modelini basitleştirerek ikili token yapısını (ERC20 ve BEP2) düzene sokmaya yardımcı oluyor.” ifadeleri yer aldı. Gifto ayrıca çarşamba günü Binance’te 24 saatlik işlem hacminde 120 milyon doları aştığını bildirdi.

Az bilinen ve Gifto Metaverse’ün token’ı olan GFT bir haftada toplam yüzde 268 getiri sağlarken son 24 saatte yüzde 20’ye yakın düşük kaydederek bu haberin yazıldığı sırada 0.1032 dolardan işlem görüyor.

Yorum Bırak