Son bir ayda yüzde 300 artan Conflux’a 10 milyon dolar yatırım

Yeni algoritması sayesinde blok oluşturma ve işlem tamamlama konusunda ciddi bir hıza ulaşan son dönemin yükselen yıldızı Conflux, küresel dijital varlık yatırım firması DWF Labs’den 10 milyon dolar yatırım aldı.

“Conflux devrim yaratacak”

Yatırımla ilgili konuşan DWF Labs ortaklarından Andrei Grachev, Conflux’un China Telecom ile yaptığı ortaklığın blok zinciri endüstrisi için çok önemli kilometre taşlarından biri olduğunu belirtti ve şunları söyledi:

“Conflux’ın blok zinciri teknolojisi bağlantılı ürünlerde yeni bir devrim yaratacağını düşünüyoruz. Bu büyümenin bir parçası olduğumuz için heyecanlıyız”

China Telecom, Conflux ile yaptığı ortaklıkla blok zinciri uyumlu SIM kartlar çıkaracağını duyurmuştu.

Conflux CTO’su Ming Wu da, küresel bir yatırım şirketi olan DWF Labs’in kendilerini seçmesinin çok önemli olduğunu belirtti:

“Dünyanın en tecrübeli ve saygı gören yatırım şirketlerinden birinin bizi seçmesi çok önemliyidi. Platformumuzun yayılması ve büyümesi açısından harika bir adım”

Yatırım haberinin resmen açıklanmasının ardından da CFX %10’luk bir artış yaşadı. CFX ayrıca son 1 ayda da yüzde 300’lük bir yükseliş gördü ve şu anda yaklaşık 0,23 dolardan işlem görüyor.

Yorum Bırak