Starbucks NFT’lerine büyük ilgi: Dakikalar içinde tükendi

Dünyanın her yerinde kahve içmek isteyenlerin ilk tercihi olan Starbucks, ücretsiz ’lerine gösterilen büyük ilgiden sonra Polygon tabanlı ilk ücretli koleksiyonunu çıkardı.

Tamamı dakikalar içinde tükendi

Dün TSİ 23.00’de Nifty Gateway platformunda başlatılan satışta 2 bin benzersiz parça yer aldı ve tamamı dakikalar içerisinde tükendi. Siren adı verilen koleksiyona ait her bir NFT, 100 dolardan satıldı. bugün TSİ 23.00’te sınırlı sayıda Siren koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Şirket, NFT koleksiyonuyla ilgili olarak “Starbucks yıllar içinde büyüdükçe, Siren de markayı ve kültürü yansıtacak şekilde uyum sağlayarak ve gelişerek bizimle birlikte oldu. En unutulmaz beş Siren ifadesinden esinlenen bu koleksiyon, Siren’in Seattle’ın yerel ünlüsünden saygın bir küresel ikona uzanan yolculuğunun izini süren 2 bin benzersiz parçadan oluşuyor.” dedi.

Starbucks’ın bildirdiğine göre, bu koleksiyon yalnızca mevcut Starbucks Odyssey üyelerine sunuluyor. Üye olmayanlar ise bekleme listesine yönlendiriliyor.

Bu arada, tek bir kullanıcı tarafından en fazla iki premium NFT pulu satın alınabiliyor. Her biri, bir Odyssey hesabının “seviyesini yükseltmek” ve daha fazla hediyenin kilidini açmak için kullanılabilecek bin 500 ekstra puanla birlikte geliyor.

Yorum Bırak